kas ir olalā!?

Olalā! ir atbildīgs, godīgs zīmols, kas piedāvā augstvērtīgas, svaigas, atlasītas paipalu olas, kā arī ar no paipalu olām pagatavotas delikateses ar neatkārtojamu garšu.                                        

Produktus ražojam katru nedēļu, neizmantojam konservantus, tāpēc tie vienmēr ir svaigi un garšīgi.

Olas pakojam videi draudzīgā iepakojumā, kas 2019. gadā godalgots Latvijas Iepakojuma asociācijas konkursā. 
 

Kļūsti par mūsu klientu un draugu!  


paipalu olas  veselībaI, enerģijai

VESELĪBAI - Paipalu olām ir augsta uzturvērtība, tās ir bagātas ar vitamīniem un minerālvielām. Vienā paipalu olas gramā ir 2,5 reizes vairāk A vitamīna, 2,8 reizes vairāk B1 un 2,2 reizes vairāk B2 vitamīna kā vienā vistas olas gramā, 5 reizes augstāks fosfora un kālija daudzums, 4,5 reizes lielāks dzelzs daudzums. Paipalu olas ir bagātas arī ar aminoskābēm, kurām ir svarīga nozīme vielmaiņas procesā.

Paipalu olās esošās bioloģiski aktīvās vielas paaugstina organisma tonusu, regulē prostatas dziedzera darbību, nostiprina kaulus, sirdi, aknas, nieres, kuņģi, aizkuņģa dziedzeri un citus orgānus.

B vitamīna deva paipalu olās palīdz stabilizēties nervu sistēmai. Augstā fosfora, kālija un dzelzs koncentrācija uzlabo atmiņu, palīdz grūtniecēm saglabāt veselus zobus.

Olu čaumalā ir 90% kalcija karbonāta, tās satur arī visus organismam nepieciešamos mikroelementus.

BĒRNIEM - Pētījumi apliecina paipalu olu labvēlīgo ietekmi uz bērnu intelektuālo attīstību. Paipalu olas (un gaļa) īpaši iesaka lietot strauji augošiem bērniem – Japānā bērniem skolā brokastīs jāapēd divas paipalu oliņas. Ir pētījumi, ka paipalu olas ēdušajiem skolēniem ir labāka atmiņa, nervu sistēma un redze.

ENERĢIJAI - Vīriešiem regulāra svaigu paipalu olu lietošana uzturā palīdz paaugstināt dzimumtieksmi un potenci.

Sportistiem paipalu olu lietošana uzturā ir brīnišķīgs olbaltumvielu avots, jo tās labi asimilējas organismā.


paipalu olas garšu baudai un skaistumam

Šai mazajai pērlītei ir liela vērtība, to var lietot svaigu un tā ir īsta kulinārijas un skaistuma Dieviete!

No Olalā! paipalu olām gatavojam gardāko creme brulee, bezē cepumus, cepam kūkas, gatavojam rīta smūtijus, majonēzi. Tās marinējam, cepam omletes un čempionu brokastis. No tām gatavojam ziepes un sejas maskas.

Olalā! - tā ir dievišķa garšu bauda!

SKAISTUMAM  - katru dienu lietojiet 1/2 tējkaroti paipalu čaumalu pulvera un ēdamkaroti (vai kapsulas) zivju eļļas - stipriem un skaistiem matiem un nagiem.  Čaumalu pulveri iemaisi smūtija vai putrā.  Sakuļot paipalu olu ar nepilnu tējkaroti citrona sulas izveido sejas masku, noturi uz sejas 15 minūtes. Maska labi pabaros sejas ādu. Savukārt sakulta olbaltuma maska darbojas kā sejas liftings.     Paipalu olu lietošana iekšķīgi ir lielisks anti age.

p.s. viena paipalu ola sver 10-12 gramus. 4 paipalu olas ir 1 vistas olas svarā.


čempionu brokastis

Paipalu olas uz iesmiņa ir mūsu SUPER STREET FOOD. Pārsteigums, prieks, enerģija.

Ceļo ar mums uz tirdziņiem Rīgā un citur Latvijā vai atbrauc brokastīs uz mūsu saimniecību!

Iznomā ČEMPIONU BROKASTU KOMPLEKTU un sarīko ģimenei Olalā! ballīti!