kas ir bučers?

Mēs ar BUČERS (tulk. no angļu val. "miesnieks") esam atklājuši divas pasaules - gan smalko franču virtuves pieskārienu un katra izjusta kumosa pēcgaršu, gan to robusto baudījumu, kas ir ēdot dabā - grils, dūmu smarža, pārgājieni, atpūta mežā. Divi pavisam atšķirīgi sniegumi, bet ar vienādi atmiņā paliekošu mirkli un garšu baudu!

BUČERS ir no A līdz Z - Latvijā audzēts, atlasīts, sagatavots, pagatavots un iesaiņots premium klases paipalu gaļas produkts.


Lai iegūtu augstākās kvalitātes paipalu gaļu, tiek izmantoti 2-3 mēnešus jauni mandžūrijas šķirnes paipalu gaiļi, kas audzēti īpašos labturības apstākļos, ko var pielīdzināt pieczvagžņu putnu viesnīcai. Mūsu paipalas uzturā saņem izmeklētu un sabalansētu barību ar augstu olbaltumvielu saturu.


BUČERS svaigo paipalu gaļu izvēlas vairāki Latvijas vadošie restorāni. 

BUČERS produkti tiek ražoti katru nedēļu, tā garantējot, ka produkts vienmēr ir svaigs un garšīgs. Saldētā gaļa un buljons tiek sagatavoti ar šoka saldēšanas metodi, tā maksimāli saglabājot produkta uzturvērtību un struktūru.


 bučers 
kā restorānā

Paipalas "izmērs" bieži izraisa dažādas emocijas - cik tā smalka un īpaša vai - ak, cik tā maziņa, tur taču nav ko ēst!

Paipalas gaļa ir sātīga un sulīga. Pagatovojot to īpašā marinādē, izcepot krāsnī, kopā ar dārzeņiem un glāzi vīna, jūs piedzīvosiet īstu garšas baudījumu kā augstas klases restorānā!

SVARĪGI! Jaunās māmiņas paipalu gaļu bieži izvēlas kā pirmo gaļu bērniņiem. 

bučers 
GATAVS EKSPEDĪCIJai

40 gr kaltētas paipalu filejas - ENERĢIJA 40 km garam pārgājienam! 

Mēs gatavojam īpašu uzkodu, kas satur 82% olbaltumvielu un ir lielisks enerģijas avots.

Vēl viens enerģijas un siltuma avots ir paipalu buljons. Uzsildi, papildini ar dārzeņiem vai nūdelēm un ņem līdzi termosā.


    bučers 
    GATAVO stilīgi

    ATKLĀJ JAUNAS GRILĒŠANAS TRADĪCIJAS!                                       Paipalu gaļa ir lieliska un nesarežģīta GRILĒŠANAI! Esam to sagatavojuši jau garšvielās, jums atliek tikai pārkaisīt sāli un likt uz grila!

    Atbrauc ciemos nobaudīt mūsu grilētās paipalas uz lielākā paipalu grila pasaulē!

    Katru svētdienu mums darbojas ROTISSERIE - grila karuselis franču gaumē - grilējam paipalu un pasniedzam to ar kartupelīšiem un īpašām mērcēm. Pusdienas ir gatavas plkst 12:00 un 13:00. Cena: 9.00eur