RĪTA PUTNI

VIETA IEDVESMAI, MIERAM, PRIEKAM UN GARDAM MIRKLIM!

RĪTA PUTNI ir ligzda, kas atrodas vienā no skaistākajām vietām Latvijā - Kokneses novada Bilstiņos vien pāris minūšu attālumā no Pērses un Daugavas, no kurienes paveras iespaidīgs skats uz Kokneses pilsdrupām.

ŠEIT ATRODAS:                                 
  • paipalu olu un gaļas delikatešu ražotne Olalā! un BUČERS
  • Mierpilns un garšu bagāts ziedu, augļu un dārzeņu dārzs, kas sevī ieskauj romantisku siltumnīcu "LOVE GARDEN"
  •  Veikals "BĀRS un BODE", kurā iegādāties svaigākos produktus un pavadīt mirkli ar saimniekiem un laiku ar draugiem.

VIETA                                       

Bilstiņi ir neliels ciems Kokneses novadā, kas izveidojies Daugavas labajā krastā, vietā, kur Pērses upe ietek Daugavā. Mūsu saimniecība atrodas pāris simts metrus no Bilstiņu muižas, vienā no skaistākajām vietām Latvijā. Pāris minūšu gājienā no mūsu saimniecības, jūs nonāksiet vietā, kur 1812. gadā ceļā uz Maskavu Daugavu šķērsoja Napoleona karaspēka šefpavārs, atstādams dažas interesantas paipalu pagatavošanas receptes...

Atbrauc! Pastāstīsim par Bilstiņiem, par vietu, kur pavadam mūsu ikdienu, kopjot dārzu un gatavojot paipalu delikateses!


Bārs un Bode

Esam iekārtojuši pašapkalpošanās BODI ar Olalā! un BUČERS produkciju un BĀRU, kurā mums patīk iejusties cienātāja lomā un stāstīt jums par mums, par vietu, kur dzīvojam, par delikatesēm, ko ražojam, par dārzu, ko veidojam.

VIETA, KUR UZLABOT GARASTĀVOKLI, SĀKT, TURPINĀT VAI NOSLĒGT DIENU.


PASAULĒ LIELĀKAIS PAIPALU GRILS un ROTISSERIE

Vai vēlaties tieši jums pagatavotu paipalu olu omleti brokastīs vai grilētas paipalas pusdienās uz, iespējams, pasaulē lielākā paipalu grila? Piesakieties iepriekš un sagaidīsim jūs godam!

Katru svētdienu mums darbojas ROTISSERIE - grila karuselis franču gaumē - grilējam paipalu un pasniedzam to ar kartupelīšiem un īpašām mērcēm. Pusdienas ir gatavas plkst 12:00 un 13:00. Cena: 9.00eur

Iepriekšēja rezervācija pa tālruni +37129259572


LOVE GARDEN

Ar mīlestību iekopts un saules lutināts dārzs ar romantisku stikla siltumnīcu un eksotiskiem augiem skaistu mirkļu pavadīšanai.                             

PIEDĀVĀJAM:

  • Siltumnīcas rezervācija nelielām svinībām, fotosesijai vai meistarklasēm.
  • Gardas, zaļas un krāsainas uzkodas un kūkas
  • Svinīgas pusdienas un vakariņas
  • Zaļumu un mājlietu veikaliņš

Iepriekšēja rezervācija pa tālruni +37129147071